052-552-0523 whatsapp info@easyhair.co.il

 טכניקת PRP להשתלת שיער

נשירת שיער היא תופעה פיזיולוגית המפריעה מאד לאנשים רבים. היא יוצרת תחושה לא נעימה ומפחיתה מאד את הביטחון העצמי של כל אדם. בשנים האחרונות התפתחה טכנולוגיה חדשה וייחודית המעניקה פתרון מצוין שנוסה בהצלחה רבה במדינות רבות בעולם וכעת הוא זמין גם באיזי הייר. PRP  הוא טיפול השתלת שיער פרטני בכל אחת מנקודות הצמיחה של השיער על גבי הקרקפת כולה כדי ליצור בכל היקף הראש, שיער מלא ושופע.

עט choi

ההמצאה החדשה היא כלי הנראה כמו עט הכולל מחט בעובי חצי מילימטר, עד למילימטר וחצי המבצע השתלת שיער באופן צפוף. קצה העט הוא חלול ובאמצעותו טוענים שתלים חדשים ומחדירים אותם פנימה לקרקפת.

שימושים באמצעות עטי choi

הייחוד של עטי Choi היא רמת הצפיפות שהם מאפשרים ולכן פועלת בהצלחה גדולה הרבה יותר מהשיטות הוותיקות בתחום זה. צפיפות השיער חשובה במיוחד בריכוזי השיער במקומות כמו זקנים או שפמים אצל גברים ובגבות אצל נשים. ההשתלה הצפופה מעניקה מרקם שיער עשיר במיוחד הנראה טבעי לחלוטין.

שיטת העבודה

תהליך השתלת השיער נעשה במשך יום או יומיים. בכל אחד מהימים הללו מתבצעת עבודת השתלה רצופה לאורך 8-6 שעות. בסך הכול במשך יום עד יומיים מושתלים בין 3000– 6,000 שתלים בכל היקפו של הראש.

הרדמה בעת ביצוע ההשתלה

הראש הוא מקום רגיש לכאבים ולכן מבצעים לכל לקוח שתי פעולות. הן פעולת הרדמה כללית והן הרדמה מקומית כדי ליצור פעולות השתלה שלא יורגשו כלל ולא יגרמו לכאב.

הצלחת הפעולה בעזרת עטי choi

לאור היכולות המיוחדות של עטי choi  היוצרים שיער צפוף הצומח בנוסף לשיער הדליל הקיים על הקרקפת, ללא גרימת כל נזק שהוא, קיימת לשיטה זו הצלחה גדולה מאד בכל העולם.

תכונות עיקריות של השתלות שיער באמצעות עטי Choi

  • יחס צפיפות מדהים 200 שתלים לכל 1 ס"מ.
  • הגנה על ההשתלות מכל נזק אפשרי.
  • אינם גורמים לצלקות, דימומים או סדקים. זמן ריפוי מהיר יותר.
  • החלמה מהירה יחסית.
  • ההשתלה מתבצעת במקביל לשיער הטבעי כך שאין צורך לגלח את השיער טרם הטיפול.
  • פעולת ההשתלה של השתלים הגבוהים יוצרת עמידות שלהם לאורך זמן בזכות הזקיקים חסרי החיים שמושתלים גם הם בתהליך זה. כששותלים גם זקן מוחלש וחסר לחיים בין השיער הטבעי, זה יוצר תהליך טבעי המשקם את השיער.

הסבר על התהליך הביולוגי

התהליך יוצר הפרדה של תאי הדם הלבנים על ידי עיבוד מיוחד של הדם בכמות של כ – 10 סמ"ק עצמו המוזרק לאזור השיער. העט מחולל כ – 3,000 סיבובים רצופים בכל דקה והמהלך נמשך שמונה דקות רצופות בכל נקודה. התהליך הסיבובי במרכזה של הנקודה, יוצר מצב שהפלזמה מפורקת מתאי הדם האדומים ומועברת לעור. התרומבוציטים וטסיות הדם גורמים לשחרורם של גורמי הצמיחה ומעוררים את התחדשותם והכפלתם של תאי הגזע. תוך כדי הפעולה חשים בהתחדשות ניכרת באופן מידי ברקמה.

תכיפות הטיפולים

טיפול prp מתבצע אחת לשבועיים, במשך כ – 30 דקות ברציפות. להשלמת התהליך יש לבצע זאת במשך 4-3 חודשים באופן עקבי. לאחר מכן יש להגיע אחת לשנה לטיפול נוסף כדי לשמור על הקיים. אחד היתרונות הגדולים של השיטה היא העובדה כי הפלזמה היא של המטופל עצמו ולכן אין חשש או סיכון לאלרגיה.

 התאמת הטיפול

הטיפול מתאים לגברים שגם להם וגם לבני משפחתם יש נשירת שיער באופן גנטי. כמו כן לגברים בעלי שיער שמנוני, שיער דק וחלש.

הטיפול מתאים לנשים בעלות שיער דליל בכל הקרקפת ובמיוחד בחלק הקדמי של הראש, עקב חוסר ברזל, אנמיה והפרעה הורמונלית בפעילותה של בלוטת התריס. לעתים הנזק לשיער נגרם עקב צביעת שיער בתדירות גבוהה או תוצאות לוואי הקשורות בהיריון ולידה.

גם אתם מוזמנים להצטרף להצלחה !

 

Pin It on Pinterest

WhatsApp chat
--> קידום ישיר - העסק שלך באינטרנט