טכניקת PRP להשתלת שיער

 

הטכנולוגיה המתקדמת בכל תחומי החיים הובילה בשנים האחרונות ליצירת שיטה חדשה שהיא תוספת נפלאה לכל השתלת שיער ומסייעת מאד לכל אדם בעל שיער דליל או נשירת שיער.

טיפולי PRP

במחקרים רבים גילו כי היכולות של הפלזמה היא מהותית מאד בחידוש תאים, בעצירת נשירת שיער ובעידוד זקיקים חלשים להצמחת שיער חדש. לאור העובדה שמדובר בחומר מרוכז, ההשפעה שלו ניכרת לאורך שנים רבות.

הפקת זריקת PRP

הלקוח המקבל מידע מפורט על הטיפול ומעוניין בו מגיע לקליניקה ובה שואבים לו דם, המבחנה עם הדם ממוקמת במכשיר הצנטריפוגה. בפעולות סיבוביות המכשיר מצליח להפריד את הדם למרכיביו השונים וליצור את הפלזמה הנחוצה הכוללת את טסיות הדם, גורמי גדילה ותאי דם לבנים.

כדי לא להכאיב ללקוח, הוא מקבל זריקת אלחוש בראשו ולאחר שמתברר כי המקום רדום מזריק הרופא חומר זה במקום שבו לא קיימת צמיחת שיער כלל או שהצמיחה היא דלילה מאד. ההזרקה הישירה מעוררת את התאים ומצליחה להחזיר אותם לפעילות לאחר פרק זמן ארוך שבהם הייתה עצירה בפעילותם.

ההזרקה מתבצעת על ידי אקדח מחטים ייעודי המחדיר את החומר פנימה תוך ביצוע כמאה דקירות רצופות עד החדרת מלוא החומר פנימה.

זריקת PRP טרם ביצוע השתלת שיער

היכולות האיכותיות של הפלזמה הובילו את הרופאים העוסקים בהשתלת שיער ליצור תוספת לשיטת העבודה המוצלחת שלהם. הם מזריקים את חומר הפלזמה לראשו של המושתל ורק לאחר מכן מוציאים את זקיקי השיער, בודקים את טיבם ואם הם תקינים מבצעים את ההשתלה בפועל בכל רחבי הקרקפת.

תוספת זריקת ה PRP מוסיפה רבות להצלחת פעולת השתלת השיער ולאחר כמה חודשים ראשו של המטופל מלא בשיער שופע ובריא.

 

אתר זה נבנה, נערך ומקודם על ידי חברת קידום ישיר