שמפו טבעי

שמפו זה קיים בשוק כבר קרוב לעשרים ובארצות מסוימות כמו בספרד הוא התכשיר הנמכר ביותר תחת הסיווג של שמפו המחזק שיער. כל מי שמשתמש בשמפו זה חש מהר מאד בהבדל וכמות השיער הנושר מצטמצמת באופן משמעותי.

השימוש בשמפו זה הוא חיצוני כדי שלא יחדור למחזור הדם של המשתמש. כדי ליצור אפקטיביות רבה של החומר הפעיל, מומלץ לחפוף בשעות הערב כך שלאורך הלילה תתבצע הפעילות הנחוצה בקרקפת בעקבות רכיבי השמפו.

צירוף כל מרכיביו של השמפו יוצרים יחד אפקטיביות מצוינת, כמו Tocopheryl nicotinate אשר מגביר את ספיגת המינרלים החיוניים לשיער. אבץ אשר מגביר פעילות של Serenoa serrulate ועוזר בהפרשת החלב. תמצית צמחים של דקל ננסי המעכבת את פעילותו של אנזים 5α Reductase.

כמו כן קוקטייל של ויטמינים אשר תפקידם לשקם נזקי שיער כדי לשפר את נראותו, להזין ולחזק את סיב השערה ופרוטאין אשר יוצר שוב גמישות בשיער הפגום.

פילקסיל הוא שמפו מוביל שיעילותו הוכחה במחקרים רבים. לצורך המחקר נבדקו השינויים ותוצאות השימוש אצל נשים וגברים אשר סבלו מנשירת שיער מהותית והתברר כי כולם דיווחו על שיפור בכמה היבטים, כמות השיער הנושר פחתה באופן משמעותי, הסבוריאה פחתה גם היא וצמיחת השיער גברה וכך נוצרה כמות הרבה יותר גדולה של שיער להרגשה נפלאה של המשתמשים.

אתר זה נבנה, נערך ומקודם על ידי חברת קידום ישיר